Home / Contact
contact tasco

Contact

Twijfel niet om contact op te nemen met 1 van onze onderstaande afdelingen tijden de kantooruren. Wij zijn altijd bereikbaar om een verkennend gesprek te voeren over ons beschikbaar gamma kleuren labelprinters of andere print oplossingen. Heeft u een technische vraag mail of bel onze technische dienst. Verder kunnen onze afdelingen van boekhouding, stock en supplies jou altijd te woord staan.

Tasco BV

Industriepark Asper – Legen Heirweg 59 -9890 Gavere
Tél. +32 9 281 08 50 Fax +32 9 281 08 70
Mail info@tasco.be

Tasco srl Paris

13, rue Marie Poussepin Parc Economique Lavoisier F-91410 DOURDAN
Tél. +33 3 62 26 00 20 Fax +33 3 62 26 00 23
Mail info@tascofrance.fr

Tasco srl Lille

130, Boulevard de la Liberté F-59000 LILLE
Tél. +33 3 62 26 00 22 Fax +33 3 62 26 00 23
Mail info@tascofrance.fr

Verkoop en demonstratie

Aanvraag info en documentatie:

NL: +32 9 281 08 50
Info@tasco.be

FR: +33 3 62 26 00 20
Ventes@tascofrance.fr

Planning en techniek

Info i.v.m. technische interventies en afspraken voor installatie:

NL: +32 9 389 79 90 Planning@tasco.be

FR: +33 3 62 26 00 21
Support@tascofrance.fr

Boekhouding

Vragen i.v.m. facturatie en administratie:

Tel. +32 9 281 08 50

Stock

Leveringstermijnen en stockinfo:

Tel. +32 9 389 79 91 – Mail Stock@tasco.be

Supplies

Vragen over benodigdheden:

NL: +32 9 389 79 92

Supplies@tasco.be

FR: +33 3 62 26 00 20
Consommables@tascofrance.fr

Facturatiegegevens

Ondernemingsnummer België. BE0840995047
Ondernemingsnummer Frankrijk: BTW FR28793237843 – SIREN 793237843
RCS LILLE METROPOLE B 793 237 843 – Capital : 25.000 €